Spotify üzerinde en az kaç takipçi olduğunda mavi tik alınabilir?

Müzik Dağıtım

SPOTİFY ÜZERİNDE EN AZ KAÇ TAKİPÇİ OLDUĞUNDA MAVİ TİK ALINABİLİR?

Spotify platform hesabınızın sahip olduğu takipçi sayılarını arttırmak aramalar üzerinde üst sıralar içerisinde gözüküp mavi tik sistemine sahip olmak istiyorsanız bunun için gerekli olan yöntemler;

Spotify platformu dünya çapında kullanılmakta olan müzik dinleme amaçlı kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama mobilin yanında bilgisayar üzerinde de kullanılabilmektedir. Yapılan aylık ödeme sayesinde de spotify kullanıcısı olan müzik dinleme hizmetini sunmakta olan bu şirket son zamanlarda da popülaritesini son derece arttırmaktadır.

Spotify platform kullanıcıları aralarında takipleşme durumları, dinlenilen sahip oldukları çalma listelerini paylaşma gibi de pek çok özelliğe sahiptir. Spotify platformunda profiliniz üzerinde sahip olunan takipçi sayıları en son dinlenenler kısmı üzerinde sizi en üst konumlara taşımaktadırlar. Eğer yeni bir single ya da farklı şarkılar içeren bir albüm çıkarmışsanız takipçi sayıları üzerinde de popülerliğinizi arttırma açısından da oldukça önemli olmaktadır. Eğer sosyal medya platformları üzerinde paylaşmayı deneyerek takipçi sayınız üzerinde etki etmemişse, üstte görünmeniz açısından ilk olarak takipçi satın alma yolunu deneyebilirsiniz.

Ücretli olan spotify platformundan takipçi satın almak;
bir çok takipçi satan internet sitesi bulunmaktadır. Bu siteler üzerinden; genellikle
açılmış olan site sayfası üzerinde Spotify platformunda sahip olduğunuz profil bağlantınız ve diğer size ait olan kişisel bilgilerinizin de doldurulması gerekli olmaktadır.
ilk olarak Spotify platformu üzerinde yer alan profil bağlantınızı elde etmeniz gereklidir. Bağlantı bulma adımları;
İlk olarak Spotify platformuna giriş yapmalısınız.
Spotify üzerinde yer alan Ana sayfa butonuna giriş yapmalısınız.
Ana sayfa üzerinde yer alan sağ üst köşe üzerinde yer alan Ayarlar butonuna tıklamalısınız.
Üst kısım üzerinde yer alan adınızın tam altında yer alan Profili Görüntüle kısmına tıklamanız gereklidir.
Sağ üst sekmede yer almakta olan üç noktaya tıklamalısınız.
Yeni açılmış olan menü üzerinden Paylaş seçeneği kısmına tıklamalısınız.
Burada yer alan Bağlantıyı kopyala kısmına tıkladıktan sonrasında profilinize ait olan linkinizi de beraberinde kopyalamış bulunuyorsunuz.
Bu bağlantıyı yardım almak istediğiniz internet sitesi üzerinde yer alan Spotify platform bağlantı kısmına yazarak ya da yapıştırarak ödeme sayfası kısmına geçiş yaparak ödeme gerçekleştirdikten sonrasında takipçi sayınızı artmış olarak görebilirsiniz.

Herkesin merak ettiği konu içinde, spotify takipçi satın alımı gerçekleştirdikten sonra sahip olunan takipçi sayısında düşüş yaşanıp yaşanmayacağı konusudur.
Ücretli bir şekilde satın alınmış olan Spotify platformu takipçilerinin düşmesi de oldukça nadir yaşanmakta olan bir durum olmaktadır. Ancak sizin açınızda güvenilir olan siteler üzerinden bu işlei gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Herhangi bir şekilde düşüş ya da başka bir sorun yaşamış olduğunuzda genellikle her sitenin kendine ait olan bir teknik servisi de bulunmaktadır.

Spotify platformu üzerinde takipçi arttırma işleminin kullanıcılarına sağlamış olduğu yararlar;

Spotify platformu son zamanların en olarak aktif kullanılmakta olan ve bunun yanında en beğenilmekte olan müzik dijital dağıtım platformlarının da başında gelmektedir. Sayısız kullanıcıya da sahip olan Spotify platformu üzerinde taze yani yeni başlamış olan müzisyenler tarafından tutun profesyonel olan müzisyenlere kadar olan birçok kullanıcı aktif olan profillere sahiplerdir. Profilinizin kullanım sayısına oranla da yine kazanç sayınızda aynı oranlarda fazla olmaktadır. Çünkü, bu platforma sahip olan kullanıcıların çalma listeleri üzerinde bulunmakta olan müziklerin dinlenme oranları arttıkça ve müzikler ilgi gördükçe hem sahip olduğunuz çalma listeleriniz öne çıkma şansına sahip olacak hem de sahip olduğunuz müziklerinizin de tanıtımını bu şekilde kolay şekilde de yapmış olacaksınız.

 • Spotify platformunda sahip olduğunuz takipçi sayınızın artmış olması sahip olduğunuz hesabınızın daha da ilgi çekmesini sağlamaktadır.
 • İlgi çekici olan hesaplar diğer kullanıcılarla daha fazla etkileşim imkanı sağlamaktadır. Takipçi sayılarında olan artış sayesinde de şarkılarınızın sahip oldukları dinlenme oranı ve aynı zamanda popülariteniz de artmaktadır.
 • Sahip olduğunuz takipçi sayısı yüksek olan hesaplar kullanıcılar üzerinde olumlu bir imaj da sağlamaktadır.
 • Takipçi sayılarınızın da artması ile de Spotify platformu üzerinden kazancınız da bir o kadar artacaktır.

Bu şekilde yaparak hem para kazanmanız artmasının yanında zaman içinde mavi tik alma durumunuz da oluşacaktır. Bu sayede daha popüler olacaksınız.

 

Yorum Yok

  Bir cevap yazın

  Diğer gönderiler

  Albüm nasıl oluşturulur?

  ALBÜM NASIL OLUŞTURULUR? Ülkemizde şarkıcı olmak ve albüm çıkarmak tamamıyla yetenek ve bunun yanında fiziksel güzellik, beste yapma kabiliyetinin bulunması, eğer…

  Okumaya devam et

  Müzik yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

  MÜZİK YAPILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR? Bazı insanlar için müzik yapmak, belirli teorik kurallara uymak üzere ve belirli kurallar ile ayarlanmış…

  Okumaya devam et
  rap vokal kaydı

  Rap Vokal Kaydı Nasıl Yapılır? Yükselen Trendi Yakala

  Rap Vokal Kaydı Müzik Dağıtım Platformlarının Trendi Nasıl Yapılır? Rap vokal kaydı ile rap bir şarkı nasıl yapılır ve trend…

  Okumaya devam et

  Ücretsiz Müzik Dağıtımı

  Bu hizmetimizden faydalanmak için hemen hesap oluştur.s
  Arrow-up