Spotify Şarkı Yükleme

Müzik Dağıtım

Spotify Şarkı Yükleme

250 milyondan fazla kullanıcının müzik dinlemek amacı ile kullandığı dijital müzik platformlarının başında Spotify gelmektedir. Bu nedenle şarkıcıların Spotify şarkı yükleme tekniklerini uygulaması müziğini dinleyicileri ile buluşturabilmesi için gerekli bir durumdur.

Bunun için şarkıcının hiçbir şekilde araştırma yapmasına ya da bilgi edinmeye çabalamasına gerek yoktur. Bu tür uygulamalar şarkıcı üzerinde baskıya neden olabilir. Baskı altında ortaya sanat eseri konulması pek de mümkün olmayan bir durumdur.

Bu nedenle bu tür uygulamaları yapmak için bir kurumsal firmanın varlığına gerek duyulmaktadır. Bu firma sizin ne istediğinizi bilmeli, anlamalı ve ona göre hareket etmelidir. Her şarkıcının kendine özgü bir tarzı ve o tarz ile uyumlu bir dinleyici kitlesi vardır.

Bir rock yıldızının paylaştığı şarkıların dinleyici kitlesi ile rap sanatçısının kitlesi aynı değildir. Bu nedenle bu kitleleri bilen ve ne istediklerini bilerek ona göre adımlarını atabilecek bir firmaya ihtiyacınız olabilir. Tam da bu şekilde çalışmaya özen gösteren Müzik Dağıtım firmamız sizlere hem Spotify üzerinden şarkı yüklemeniz hem de diğer dijital müzik platformları üzerinden şarkı yüklemeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Spotify Video Ekleme

Spotify video ekleme özelliği bulunmayan bir dijital müzik platformudur. Bu nedenle uygulama üzerinden video paylaşımı yapılamıyor ne yazık ki. Belki de ilerleyen zamanlarda yapılan güncellemelerde bu tür özellikler eklenebilir.

Ancak henüz bu tür bir uygulama bulunmuyor. Bunun yerine kısa podcastler eklenebiliyor. Bunları eklemek için etkileyici, kısa ve öz şekilde içerik hazırlanmış olması oldukça önemli.

Bu nedenle bu aşamada Müzik Dağıtım ekibinin yardımı size inanılmaz derecede yardımcı olacaktır.

Spotify’a Podcast Yükleme

Spotify’a podcast yükleme kişilerin uygulamada müziğinin beklenen etkisini yaratması için nasıl hazırlandıkları önemli bir konudur.

Bu nedenle bu tür içeriklerin profesyonel kişiler tarafından hazırlanmış olması şarkıcının daha da yücelmesi bakımından önemlidir.

Pek çok dinleyici şarkıyı dinlerken podcast’e de göz atmaktadır. Beğendiklerini farklı uygulamalar üzerinden paylaşacaktır. Bu sayede başka kişilerin de ilgisini uyandırıp müziğinizin dinlemesine yol açabilirler.

Bunu sağlamak adına Müzik Dağıtım firmamızın sahip olduğu stratejik teknikleri uygulamak ve her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Dijital Platformlarda Şarkı Yayınlamak

Dijital platformlarda şarkı yayınlamak çok sayıda kişinin merak ettiği konulardan biridir. Ancak bu konuda gerekli unsurlar hakkında araştırma yapmak doğru bir davranış değildir.

Her işin kendine ait profesyoneli vardır. Bunu İngilizce üzerinden örneklendirerek açıklayalım. Sadece lisede öğrendiği İngilizce ile çeviri yapan bir kişi ile çevirmenlik bölümünden mezun olmuş bir kimsenin yaptığı çevirinin kalitesi sizce aynı olur mu?

Her ne kadar liseden öğrendiklerinin üzerine kişi kendi bilgilerini de eklese diğer kişi kadar profesyonel ve mükemmel işler ortaya koyamaz değil mi?

Bu nedenle siz de dijital platformlarda şarkı yayınlamak konusunda araştırmalar yaparak bunu kendinizce halletmeye çalışmak yerine bu işi profesyonel olarak yapan kişilerin bulunduğu Müzik Dağıtım ailesinin ellerine emanet etmelisiniz.

Spotify Şarkı Yükleme 2020

Spotify şarkı yükleme 2020 yılında en çok bilinmek istenen konular arasında yer almıştır. Bu nedenle bu konu hakkında yardıma ihtiyacı olanlara ulaşarak gereksinimleri konusunda yardımcı olabilmek için firmamızın inceliklerinden söz edelim.

Kurumsal Müzik Dağıtım firmamızın her bir aile üyesi şarkılarınızın en iyi şekilde pazarlanması için kendi sahip olduğunuz dinleyici kitlesine uygun olarak farklı platformlarda müziğinizin paylaşılmasına yardımcı olmaktadır.

Sadece şarkıcılar değil, diğer müzik yapımcıları ve enstrüman sanatçıları dahi kendilerine ait parçaları en iyi şekilde yine bizim ailemiz ile kendi kitlesine ulaştırabilir.

Bunun için her bir müzik türü ile ilgilenen ve dinleyici kitlesini de hem kendinden hem de uzun yıllardır edindiği tecrübeler sayesinde bilen çok sayıda çalışma arkadaşımız bulunmaktadır.

Spotify Şarkı Yükleme Kaç Para?

Bahsedilen biçimde çalışma arkadaşlarımız son derece mükemmel bir şekilde siz değerli müzik sanatçılarına yardımcı olurken sizin artık Spotify şarkı yüklemek kaç para gibi konular hakkında düşünmenize gerek kalmamaktadır.

Çünkü ne kadarlık bir yatırım yapmış olursa olsun mutlaka bunun kat be kat misli şekilde size geri döneceğinden emin olabilirsiniz. Bu size hem zaman kazandırır hem de sizi stresten arındırır.

 

 

Yorum Yok

  Bir cevap yazın

  Diğer gönderiler

  En çok kullanılan dijital dağıtım müzik uygulamaları nelerdir?

  EN ÇOK KULLANILAN DİJİTAL DAĞITIM MÜZİK UYGULAMALARI NELERDİR? Aktif olarak kullanılan dijital dağıtım müzik uygulamaları; 7digital dijital dağıtım platformu Müzikseven…

  Okumaya devam et

  En iyi dijital müzik dağıtım platformları nelerdir?

  EN İYİ DİJİTAL MÜZİK DAĞITIM PLATFORMLARI NELERDİR? Müzik akışında bulunan servisleri, müzik üretenlere ve dağıtıcılarına da artık diğer tüm gelir…

  Okumaya devam et

  Deezer uygulaması üzerinden müzik nasıl yayınlanabilir?

  DEEZER UYGULAMASI ÜZERİNDEN MÜZİK NASIL YAYINLANABİLİR? Deezer dijital dağıtım müzik platformu dinlemek istediğiniz müziği istediğiniz zaman dinleyebileceğiniz bir müzik uygulamasıdır.…

  Okumaya devam et

  Ücretsiz Müzik Dağıtımı

  Bu hizmetimizden faydalanmak için hemen hesap oluştur.s
  Arrow-up