Spotify Şarkı Yükleme

Müzik Dağıtım

Spotify Şarkı Yükleme

250 milyondan fazla kullanıcının müzik dinlemek amacı ile kullandığı dijital müzik platformlarının başında Spotify gelmektedir. Bu nedenle şarkıcıların Spotify şarkı yükleme tekniklerini uygulaması müziğini dinleyicileri ile buluşturabilmesi için gerekli bir durumdur.

Bunun için şarkıcının hiçbir şekilde araştırma yapmasına ya da bilgi edinmeye çabalamasına gerek yoktur. Bu tür uygulamalar şarkıcı üzerinde baskıya neden olabilir. Baskı altında ortaya sanat eseri konulması pek de mümkün olmayan bir durumdur.

Bu nedenle bu tür uygulamaları yapmak için bir kurumsal firmanın varlığına gerek duyulmaktadır. Bu firma sizin ne istediğinizi bilmeli, anlamalı ve ona göre hareket etmelidir. Her şarkıcının kendine özgü bir tarzı ve o tarz ile uyumlu bir dinleyici kitlesi vardır.

Bir rock yıldızının paylaştığı şarkıların dinleyici kitlesi ile rap sanatçısının kitlesi aynı değildir. Bu nedenle bu kitleleri bilen ve ne istediklerini bilerek ona göre adımlarını atabilecek bir firmaya ihtiyacınız olabilir. Tam da bu şekilde çalışmaya özen gösteren Müzik Dağıtım firmamız sizlere hem Spotify üzerinden şarkı yüklemeniz hem de diğer dijital müzik platformları üzerinden şarkı yüklemeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Spotify Video Ekleme

Spotify video ekleme özelliği bulunmayan bir dijital müzik platformudur. Bu nedenle uygulama üzerinden video paylaşımı yapılamıyor ne yazık ki. Belki de ilerleyen zamanlarda yapılan güncellemelerde bu tür özellikler eklenebilir.

Ancak henüz bu tür bir uygulama bulunmuyor. Bunun yerine kısa podcastler eklenebiliyor. Bunları eklemek için etkileyici, kısa ve öz şekilde içerik hazırlanmış olması oldukça önemli.

Bu nedenle bu aşamada Müzik Dağıtım ekibinin yardımı size inanılmaz derecede yardımcı olacaktır.

Spotify’a Podcast Yükleme

Spotify’a podcast yükleme kişilerin uygulamada müziğinin beklenen etkisini yaratması için nasıl hazırlandıkları önemli bir konudur.

Bu nedenle bu tür içeriklerin profesyonel kişiler tarafından hazırlanmış olması şarkıcının daha da yücelmesi bakımından önemlidir.

Pek çok dinleyici şarkıyı dinlerken podcast’e de göz atmaktadır. Beğendiklerini farklı uygulamalar üzerinden paylaşacaktır. Bu sayede başka kişilerin de ilgisini uyandırıp müziğinizin dinlemesine yol açabilirler.

Bunu sağlamak adına Müzik Dağıtım firmamızın sahip olduğu stratejik teknikleri uygulamak ve her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Dijital Platformlarda Şarkı Yayınlamak

Dijital platformlarda şarkı yayınlamak çok sayıda kişinin merak ettiği konulardan biridir. Ancak bu konuda gerekli unsurlar hakkında araştırma yapmak doğru bir davranış değildir.

Her işin kendine ait profesyoneli vardır. Bunu İngilizce üzerinden örneklendirerek açıklayalım. Sadece lisede öğrendiği İngilizce ile çeviri yapan bir kişi ile çevirmenlik bölümünden mezun olmuş bir kimsenin yaptığı çevirinin kalitesi sizce aynı olur mu?

Her ne kadar liseden öğrendiklerinin üzerine kişi kendi bilgilerini de eklese diğer kişi kadar profesyonel ve mükemmel işler ortaya koyamaz değil mi?

Bu nedenle siz de dijital platformlarda şarkı yayınlamak konusunda araştırmalar yaparak bunu kendinizce halletmeye çalışmak yerine bu işi profesyonel olarak yapan kişilerin bulunduğu Müzik Dağıtım ailesinin ellerine emanet etmelisiniz.

Spotify Şarkı Yükleme 2020

Spotify şarkı yükleme 2020 yılında en çok bilinmek istenen konular arasında yer almıştır. Bu nedenle bu konu hakkında yardıma ihtiyacı olanlara ulaşarak gereksinimleri konusunda yardımcı olabilmek için firmamızın inceliklerinden söz edelim.

Kurumsal Müzik Dağıtım firmamızın her bir aile üyesi şarkılarınızın en iyi şekilde pazarlanması için kendi sahip olduğunuz dinleyici kitlesine uygun olarak farklı platformlarda müziğinizin paylaşılmasına yardımcı olmaktadır.

Sadece şarkıcılar değil, diğer müzik yapımcıları ve enstrüman sanatçıları dahi kendilerine ait parçaları en iyi şekilde yine bizim ailemiz ile kendi kitlesine ulaştırabilir.

Bunun için her bir müzik türü ile ilgilenen ve dinleyici kitlesini de hem kendinden hem de uzun yıllardır edindiği tecrübeler sayesinde bilen çok sayıda çalışma arkadaşımız bulunmaktadır.

Spotify Şarkı Yükleme Kaç Para?

Bahsedilen biçimde çalışma arkadaşlarımız son derece mükemmel bir şekilde siz değerli müzik sanatçılarına yardımcı olurken sizin artık Spotify şarkı yüklemek kaç para gibi konular hakkında düşünmenize gerek kalmamaktadır.

Çünkü ne kadarlık bir yatırım yapmış olursa olsun mutlaka bunun kat be kat misli şekilde size geri döneceğinden emin olabilirsiniz. Bu size hem zaman kazandırır hem de sizi stresten arındırır.

 

 

Yorum Yok

  Bir cevap yazın

  Diğer gönderiler

  müzik dağıtım youtube music

  Müzik Dağıtım YouTube Music Nedir?

  Müzik Dağıtım Kanallarından YouTube Music Nedir? Özellikleri Nelerdir? Söz konusu müzik dağıtım kanalları ise YouTube Music, bu alana hızlı giriş…

  Okumaya devam et
  dijital müzik dağıtım

  Dijital Müzik Dağıtım İçin Bağımsız Bir Platform

  Dijital Müzik Dağıtım İçin Bağımsız Bir Platform: SoundCloud Müzik dağıtım söz konusu olduğunda ön plana çıkan platformların başında SaoundCloud gelmektedir.…

  Okumaya devam et

  Müzik Albümü Nasıl Yapılır?

  Müzik Albümü Nasıl Yapılır? Eğer sesinizi çok beğeniyorsanız ve müzik kulağınız ile ilgili kendinize güveniyorsanız o halde müzik albümü nasıl…

  Okumaya devam et

  Ücretsiz Müzik Dağıtımı

  Bu hizmetimizden faydalanmak için hemen hesap oluştur.s
  Arrow-up