Muud uygulaması üzerinden müzik nasıl yayınlanabilir?

Müzik Dağıtım

MUUD UYGULAMASI ÜZERİNDEN MÜZİK NASIL YAYINLANABİLİR?

Çevrimdışı bir şekilde, bulunduğunuz konumdan müzik dinleme imkanını sunmakta olan muud dijital müzik dağıtım servisi zengin sahip olduğu Muud arşivinin mobil cihazlar üzerinden de dinlenebilmelerini sağlamakta olan bir uygulamadır.

Yapmış olduğun parçaları kendine gizlemenin yerine tam tersi dijital platformlar üzerinde paylaşarak yıldızını parlatabilirsin. Sende en sevilmekte olan sanatçılar ile birlikte Muud platformunda yerini alabilirsin. Muud platformu aracılığı ile insanlar sana kolay şekilde sana ulaşabilirler.

Muud platformu üzerinde şarkılarının paylaşa bilinmesi açısından servis formunu doldurarak şarkını paylaşmak için bir adım atabilirsin. Şarkın yaklaşık olarak 240 ülke üzerinde yaklaşık 24 dijital müzik platformu üzerinde anında yayınlanacaktır.  Milyonlarla sahibi olduğun şarkıları kolay bir şkeilde Muud yoluyla paylaşabilirsin.

Bu uygulamanın sahip olduğu mottosu; Muud’una göre olan özgürce müzik olmaktadır. Yayınlanan müzikleri kişiselleştirmenin çok ön plana çıkmış olduğu uygulamanın ana sayfası üzerinde yer alan en son müzik yapılan haberleri, yapılan yeni albümler, yeni single listeleri ve yaklaşan etkinlikler yer almaktadır. Keşfet olarak bulunan bir sayfası da bulunmaktadır. Keşfet sayfası üzerinde kullanıcılar genellikle sevmiş oldukları müzik tür ve sanatçı seçimleri yapmaktadır. Dinlemek istediği sanatçı seçimini yaptıktan sonra keşfet sayfası üzerinde size özel olan şarkılar, albümler, yapılan listeler yeni haberler ve yaklaşan etkinlikler yer almaktadır. Bu özellik şimdiye kadar hiçbir müzik uygulaması üzerinde bulunmamaktadır.

Muud Müzik platformuna ücretsiz şekilde üyelik oluşturduğunuzda yaklaşık olarak aylık 1.000 adet yerli olan şarkıları sınırsız olarak ve hatta reklam bile araya girmeden ve bunun yanında atlama sayısı da bulunmadan istemiş olduğunuz şarkıyı arayıp dinleyebilme şansına sahipsiniz. Bu özellik diğer dijital müzik dağıtım platformları üzerinde bulunmamaktadır. Ayrıca bu platform üzerinden Premium üyelik gerçekleştirirseniz yerli ve yabancı şarkıları sayılarını sınırsız bir şekilde dinleyerek, yaklaşık olarak 250 adet olan yerli şarkıları da mp3 formatında indirme imkanınız size sunulmaktadır. Aynı zamanda istediğiniz şarkıyı indirmiş olduğunuz da ya da indirmeden de telefonunuz üzerinde çevrimdışı dinlemek amacıyla sahip olduğunuz kişisel listenize ekleyebilme imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca en önemli özelliklerden birisi olan Muud Müzik dijital dağıtım platformunda, Türk Telekom mobil abonelik bulunanların internet paketi üzerinden de harcamadan bu uygulamayı rahatça kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

Muud Platformu Nedir? Muud Platformu Nasıl Kullanılmaktadır?

Muud platformu bilgisayarınızın başında olmadan da dilemiş olduğunuz müzikleri rahat bir şekilde dinlemenizi sağlayacak olan bir uygulama olmaktadır. Yaklaşık olarak üç milyonun üzerinde yerli ve yabancı şarkılarının yer almış olduğu servis üzerinde sadece ve sadece kişisel olan müzik listeleri oluşturabilirsiniz. Ya da dilerseniz bu oluşturduğunuz listelere internet üzerinden erişim sağlama imkanınız bulunmaktadır. Müzik ve müzik dünyasına ait olan haberlere de ayrıca ulaşabileceğiniz muud platformunda  dilemiş olduğunuz şarkıları ya da albümleri, yaklaşan etkinlikleri ve yapılan haberleri sahip olduğunuz Facebook ve Twitter platformlarınız üzerinde paylaşabilirsiniz. Bunun yanında yine mail yolunu kullanarak da yine sevdiklerinizle paylaşım sağlayabilirsiniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch platformlarını da bu uygulama desteklemektedir. Bu sayede yine size sunulan 1000 şarkıyı bu cihazlar üzerinden dinleme şansınız da bulunmaktadır. Muud Mobil dijital müzik  dağıtım uygulamasını telefonunuza indirmek ve ayrıca üyelik gerçekleştirmek tamamen ücretsiz olmaktadır. Ayrıca dinlemiş olduğunuz bu müzikler internet paketlerinizi de etkilememektedir.

Muud Müzik Uygulamasının Sahip Olduğu Özellikler Nelerdir?

Türkiye üzerinde en büyük dijital müzik dağıtım platformlarının arasındadır. Müzik dinlemeyi seven kişilere çevrimdışı olarak da müzik dinleme imkanını sağlamaktadır. Muud platformuna üyelik oluşturduğunuzda uygulama içinden müzik dünyası üzerinde gelişmeleri yani haberleri de okuyabilirsiniz. Yerli ve aynı zamanda yabancı müzik piyasası üzerinde de en son çıkmış olan albümleri, sanatçıların yaptıkları konser bilgilerini, sanatçı röportaj haberlerini muud dijital müzik dağıtım platformu üzerinden takip etme imkanınız bulunmaktadır. Muud platformunu deneyerek tecrübe edebilmek açısından da ücretsiz olarak abonelik yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Yalnızca ilk bir ay boyunca yaklaşık 1000 şarkıyı reklam bulunmadan dinleyebilirsiniz. Premium üyelikler de bu 1000 şarkının yanında yine yabancı olan parçaları da reklamsız şekilde dinleme imkanına sahip olacaksınız.

Tüm bunların yanında en önemli olan özelliği bu platform üzerinden paylaşmış olduğunuz parçaları milyonlara ulaştırmalarıdır.

Yorum Yok

  Bir cevap yazın

  Diğer gönderiler

  dijital müzik dağıtım

  Hangi Dijital Müzik Dağıtım Platformu Daha Başarılı?

  Hangi Dijital Müzik Dağıtım Platformu Premium Olarak Daha Başarılı? Söz konusu müzik dağıtım platformu olduğunda akıllara ilk olarak Spotify gibi…

  Okumaya devam et
  dijital müzik dağıtım

  Dijital Müzik Dağıtım İçin Bağımsız Bir Platform

  Dijital Müzik Dağıtım İçin Bağımsız Bir Platform: SoundCloud Müzik dağıtım söz konusu olduğunda ön plana çıkan platformların başında SaoundCloud gelmektedir.…

  Okumaya devam et

  Spotify dağıtım platformu nedir?

  SPOTİFY DAĞITIM PLATFORMU NEDİR? 2008 yılı içerisinde müzik dünyasına girmiş olan Spotify platformu, pek çok sayıda soru yönlendirdiğimiz bir dijital dağıtım…

  Okumaya devam et

  Ücretsiz Müzik Dağıtımı

  Bu hizmetimizden faydalanmak için hemen hesap oluştur.s
  Arrow-up