Muud Müzik Dağıtımı

Muud Müzik Dağıtım Platformu Nedir?

Sercan

Muud Müzik Dağıtım Platformu Nedir? Avantajları ve Özellikleri

Müzik dağıtım platformları arasında son dönemin parlayan yıldızı olan Muud, Türk Telekom bünyesinde hizmet sunmaktadır. Dijital dağıtım alanında yeni olan uygulama, ülkemizde aktif bir şekilde hizmet hayatına devam etmektedir. Dijital müzik dağıtım söz konusu olduğunda yerli uygulamaları tercih edenlerin Muud bünyesindeki avantajlara da göz atmaları öneriliyor.

Müzik dağıtım için son yıllarda tercih edilen uygulama içerisinde pek çok şarkı ve albüm yer alıyor. Premium özelliği de bulunan Muud uygulaması dijital dağıtım için yeni bir soluk getiren bir platformdur. Kendinize ait listeler de oluşturabileceğiniz Muud uygulamasına gelin daha da yakından bakalım.

Dijital Müzik Dağıtım İçin Muud Müzik Uygulaması

Müzik dağıtım uygulamaları arasında yer alan Muud, hem sanatçılara hem de müzik tutkunlara özel hizmet sağlıyor. Dijital dağıtım için tercih edilen yerli uygulamalardan olan Muud, Türk Telekom tarafından piyasaya çıkartılmış bir platformdur. Tıpkı Turkcell Fizy dijital müzik dağıtım uygulaması gibi Muud için de Türk Telekom abonelerine özel fırsatlar bulunmaktadır.

Müzik dağıtım alanında yeni olan Muud, bu yüzden günümüzde yalnızca iOS bünyesinde hizmet sağlıyor. Fakat uygulamanın geliştiricileri Muud için Android işlemcili cihazlar için de dijital dağıtım imkanı sağlamak adına mesai yapıyor.

Muud Uygulamasının Müzik Dağıtım İçin Avantajları

Dijital dağıtım alanında yeni hizmet veren bu uygulama, rakiplerine oranla piyasaya oldukça hızlı giriş yapmıştır. Dijital müzik dağıtım için yerli bir opsiyon olan Muud, Fizy ile yarışır hale gelmiştir. Uygulamanın bu denli hızlı ilerlemesinin arkasında da sahip olduğu avantajlar yer almaktadır. İşte, uygulamanın dijital dağıtım alanında ön plana çıkan başlıca avantajları ve özellikleri:

1-     Muud ile Zengin Şarkı Listeleri

Müzik dağıtım alanında hizmet sunan Muud, 3 milyona yakın parçayı bünyesinde barındıran bir uygulamadır. Uygulama, güncel şarkıları da anında ekleyerek müzik sevenleri memnun etmektedir. Her ne kadar uygulama bir yerli dijital dağıtım uygulaması da olsa dünya müziklerinden de örnekler bulmanıza imkan sağlamaktadır.

Dijital müzik dağıtım alanında hızla ilerleyen Muud, her türden yerli veyabancı parçalar ve albümler ile kullanıcılarını tatmin ediyor.

2-     Kişiye Özel Listeler

Müzik dağıtım alanında yerli olması nedeniyle de tercih edilen Muud, favori şarkılarınızdan oluşan listeler yapmanıza da olanak sağlıyor. Dijital müzik dağıtım için bünyesinde yer alan milyonlarca parçayı sunarken bu parçalar için kişiye özel listeler de oluşturuyor.

Muud uygulamasına giriş yaparak siz de kendinize en uygun şarkılardan bir çalma listesi yaratabilirsiniz. Müzik dağıtım alanında hizmet sunan uygulama, sanatçıların da yeni şarkıları keşfetmesini sağlamış bulunuyor.

3-     Müzik Dağıtım Haberleri

Dijital dağıtım haberlerine ulaşmak ve en yeni gelişmeleri takip etmek için de Muud uygulamasından faydalanabilirsiniz. Muud, dijital müzik dağıtım alanında gündeme gelen en önemli gelişmeleri haber akışında sunan bir uygulamadır. Dijital dağıtım sektöründe ön plana çıkan en yeni gelişmeleri de yine Muud platformunda yer alan haber kısmında bulabilirsiniz.

Müzik dağıtım ve sanatçılar ile ilgili en detaylı gelişmeler de uygulama içerisinde sürekli güncellenerek yer almaktadır. Siz de dijital müzik dağıtım piyasasının nabzını uygulama sayesinde tutabilirsiniz. Dijital dağıtım alanındaki en çarpıcı gelişmelerin tamamına uygulamayı indirerek ulaşabilirsiniz.

4-     Müzik Dağıtım İçin Sosyal Medya Etkileşimi

Dijital dağıtım için gerekli olan en önemli platformların başında şüphesiz ki sosyal medya platformları yer almaktadır. Müzik platformlarının büyük bir kısmı dijital dağıtım kolaylığı için sosyal medya üzerinden paylaşım yapılmasını mümkün kılmaktadır. Türk Telekom bünyesinde hizmet sunan dijital dağıtım platformu Muud da kullanıcılarına sosyal medya paylaşım desteği sunuyor.

Müzik dağıtım için sosyal medya paylaşımı yapmak Muud uygulaması ile yalnızca tek bir dokunuşa bakıyor. Dijital dağıtım için istediğiniz şarkıyı Twitter, Facebook ya da e – posta hesabınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

5-     Müzik Dağıtım İçin Web Desteği

Uygulama, diğer rakip dijital dağıtım platformları gibi web üzerinden kullanım desteği de sunmaktadır. Uygulamayı ister mobil cihazlarınızda isterseniz de web üzerinden kendi hesabınıza girerek aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Kolay ara yüzü sayesinde sorunsuz kullanım alanı yaratan uygulama, web ve mobil ile senkron edilerek de kullanılabiliyor.

Tüm dijital müzik platformları hakkında bilgi almak ve dağıtım noktasında partnerimiz olmak istiyorsanız öncelikle sitemizi inceleyebilir ardından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yok

  Bir cevap yazın

  Diğer gönderiler

  Yazılı eserler oluştururken nelere dikkat edilir?

  YAZILI ESERLER OLUŞTURURKEN NELERE DİKKAT EDİLİR? Roman, öykü, şiir ve deneme gibi olan tüm kurmaca türde yazılmış olan metinler edebi…

  Okumaya devam et
  spotify müzik ekleme

  Spotify ’dan Sanatçılara Destek! Destek Hakkında Bilgiler

  Spotify ’dan Müzik Dağıtım için Sanatçılara Destek! Ülkemizde ve dünyada müzik dağıtım platformu denildiğinde akla ilk olarak Spotify’ın gelmesi oldukça…

  Okumaya devam et

  Rap vokal kaydı yaparken nelere dikkat edilmelidir?

  RAP VOKAL KAYDI YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR? Günümüz içerisinde dijital müzik dağıtım platformlarının büyük bir kısmı içerisinde pek çok rap müzik…

  Okumaya devam et

  Ücretsiz Müzik Dağıtımı

  Bu hizmetimizden faydalanmak için hemen hesap oluştur.s
  Arrow-up